UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Anonimek1 - Napisałem, żeby ruszyć z remontem. .. a ile to kosztuje. .. Sky is the limit. Konserwator pełna racja będzie się dąsał na każdym etapie jakby robił dla siebie, okna ręcznie wykonane, okna drewniane stylizowane, cena x 4 tak jak piszesz. Wystawiasz za tyle za ile chcesz a i tak nieruchomość warta jest tyle ile zaoferuje za nią Inwestor. Lokalizacja fatalna, ani to pod posiadłość ani pod komercję się nie nadaje.