UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@DNCHBWKG. - Za komuny byl taki zwyczaj, ze tylko dzieci chodzily w spodenkach. Ostro komuna plynie w zylach :D
PreczZKomuno!
@DNCHBWKG. - Za komuny byl taki zwyczaj, ze tylko dzieci chodzily w spodenkach. Ostro komuna plynie w zylach :D
PreczZKomuno!