UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@DNCHBWKG. - Za komuny byl taki zwyczaj, ze tylko dzieci chodzily w spodenkach. Ostro komuna plynie w zylach :D

PreczZKomuno!

Anuluj