UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jam jest chłopem, a piszę to, aby nie określano mego postu, że spłodziła go nawiedzona baba. Przejrzałem zdjęcia i nadziwić się nie mogę. Oto dorosłe, no stare chłopy, paradują w krótkich porciętach jakby zdzeciniali i pozostali na etapie starszaka z dietsadu. To już synkowie nie uchodzi, bo trąci dziwactwem. Dorosły chłop i w takich majtach no to jeszcze brakuje mu opiekunki, która trzymałaby go za rąsię no i może wyprowadziła siusiu. Do jasnej ciasnej weźta dorośnijta i przestańta ćwiczyć głupa i ubierajcie się jak na mężczyznę przystoi. I nie chodzi tu o pogodę czy o nie pojętą wygodę lecz o zasadę. Krótkie spodenki to nosimy na plaży albo w obejściu swojej daczy czy w czasie pracy na działce.

DNCHBWKG.