UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym roku Westerplatte oderwano od Gdańska. Już nie leży w Gdańsku tylko na terenie, enklawie RP. .. Zakazano przemówienia Pani Prezydent Dulkiewicz. .. No tak skoro Westerplatte nie leży już w Gdańsku to i włodarz miasta nie jest już tam potrzebny. .. Boże gdzie my i Polsko podążamy????