UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W tym roku Westerplatte oderwano od Gdańska. Już nie leży w Gdańsku tylko na terenie, enklawie RP. .. Zakazano przemówienia Pani Prezydent Dulkiewicz. .. No tak skoro Westerplatte nie leży już w Gdańsku to i włodarz miasta nie jest już tam potrzebny. .. Boże gdzie my i Polsko podążamy????