UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli połowa gimbazy to analfabeci. A to przecież przyszli lekarze, prawnicy, nauczyciele itp. .Może czas odłożyć smartfon i zajrzeć do książki. .?


Anuluj