UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po pierwsze nie ma już gimbazy, a po drugie-to jest średnia, więc Ci, którzy ja zaniżają raczej tymi lekarzami prawnikami nie będą. .. choć kto wie. ..
Ggg
Po pierwsze nie ma już gimbazy, a po drugie-to jest średnia, więc Ci, którzy ja zaniżają raczej tymi lekarzami prawnikami nie będą. .. choć kto wie. ..
Ggg