UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po pierwsze nie ma już gimbazy, a po drugie-to jest średnia, więc Ci, którzy ja zaniżają raczej tymi lekarzami prawnikami nie będą. .. choć kto wie. ..

Ggg

Anuluj