UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słaby wynik egzaminu niekoniecznie oznacza, że ktoś się nie uczył. Moja córka wypadła poniżej średniej, choć skończyła szkołę z wyróżnieniem.


Anuluj