Wybrany wątek opinii

Bezsensowna walka zaliczona zburzeniem stolicy Polski. Dzięki temu później ogłoszona Elbląg aby odbudować stolicę 👎👎👎
gato10 (2020.08.01)
@gato10 - Walka o niepodległość i wolność nigdy nie jest bezsensowna. Jeśli tak myślicie to nasz kraj powinien być jeszcze pod zaborami trzech mocarstw. Na każdym powstaniu przelewa o krew by Polska była wolna. I nikt nikogo do walki nie zmuszał.
Elblążanin666 (2020.08.01)
@Elblążanin666 - Kochana, niepodległość traciliśmy przez wieki )(od Potopu Szwedzkiego )do dzisiaj przez rządzących, którzy żeby odzyskać swoje dobra wzniecali powstania itp ruchawki. Przez stulecia zginęło kilkanaście milionów Polaków, których żaden IPN, czy "historyk "Kaczyński nie policzył jeszcze. .. albo nie podał, bo to wstyd i hańba dla rządzących. @ JPII
(2020.08.02)
Powrót do komentarzy