UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bezsensowna walka zaliczona zburzeniem stolicy Polski. Dzięki temu później ogłoszona Elbląg aby odbudować stolicę 👎👎👎
gato10
Bezsensowna walka zaliczona zburzeniem stolicy Polski. Dzięki temu później ogłoszona Elbląg aby odbudować stolicę 👎👎👎
gato10