UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bezsensowna walka zaliczona zburzeniem stolicy Polski. Dzięki temu później ogłoszona Elbląg aby odbudować stolicę 👎👎👎

gato10

Anuluj