UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@gato10 - Walka o niepodległość i wolność nigdy nie jest bezsensowna. Jeśli tak myślicie to nasz kraj powinien być jeszcze pod zaborami trzech mocarstw. Na każdym powstaniu przelewa o krew by Polska była wolna. I nikt nikogo do walki nie zmuszał.

Elblążanin666