UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elblążanin666 - Kochana, niepodległość traciliśmy przez wieki )(od Potopu Szwedzkiego )do dzisiaj przez rządzących, którzy żeby odzyskać swoje dobra wzniecali powstania itp ruchawki. Przez stulecia zginęło kilkanaście milionów Polaków, których żaden IPN, czy "historyk "Kaczyński nie policzył jeszcze. .. albo nie podał, bo to wstyd i hańba dla rządzących. @ JPII


Anuluj