UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@gato10 - Walka o niepodległość i wolność nigdy nie jest bezsensowna. Jeśli tak myślicie to nasz kraj powinien być jeszcze pod zaborami trzech mocarstw. Na każdym powstaniu przelewa o krew by Polska była wolna. I nikt nikogo do walki nie zmuszał.
Elblążanin666