UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Elblążanin666 - Kochana, niepodległość traciliśmy przez wieki )(od Potopu Szwedzkiego )do dzisiaj przez rządzących, którzy żeby odzyskać swoje dobra wzniecali powstania itp ruchawki. Przez stulecia zginęło kilkanaście milionów Polaków, których żaden IPN, czy "historyk "Kaczyński nie policzył jeszcze. .. albo nie podał, bo to wstyd i hańba dla rządzących. @ JPII