Wybrany wątek opinii

Jaka Warmia Elblag, nie przyswajajcie sobie tego chorego terminu do naszego miasta jaki narzucili nam politycy ktorych wiedza historyczna czy geograficzna jest zupelnie przypadkowa tak jak ich stanowiska w sejmie. Jesli juz to predzej -Żuławy ale w sporcie to Nowy Dwor juz wczesniej zarezerwowal sobie ten region. Pozostaje jedynie Szuwary E- g, Modrzewina z E-g, Widukt na Zatorz E-g. , Ruina Basen E-g, Gruz Arena A8 E- g Muszla E-g, ,Mostowcy E- g, Kalbar E- g tych nazw jest o wielw wiecej to sa wlasciwie pomniki nieudolnosci rzadzacych naszym miastem ludzi, ale niestety tez nas samych, ktorzy z uporem maniaka wybieraja wciaz tych zlych nieodpowiedzialnych, kpiacych sobie z nas wodzow.
Badacz (2020.07.18)
@Badacz - Jeszcze o tej Warmii Elbląg będzie głośno bo chłopaki na prawdę fajnie grają
Kibice (2020.07.18)
@Kibice - No jasne, ze fajnie graja - taki łomot dostać, 10:0,to naprawde musieli fajnie grac, jeszcze jak by tak sobie wzięli ksiedza na menadzera rozwoj klubu maja zapewniony na lata, ta ironia to nie nabijanie sie z mlodych graczy, bo kiedys zaczna wygrywac, to ostrzezenie przed tym co juz mamy na najwyzszym szczeblu w naszym regionie.
Badacz (2020.07.19)
@Badacz - To młody klub, dopiero zaczyna i stąd taki wynik. Grali z zespołem o dwie klasy wyżej. Weź Olimpię i niech zagra z Legią, będzie wtedy wynik 20_0
Tex (2020.07.20)
Powrót do komentarzy