UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Kibice - No jasne, ze fajnie graja - taki łomot dostać, 10:0,to naprawde musieli fajnie grac, jeszcze jak by tak sobie wzięli ksiedza na menadzera rozwoj klubu maja zapewniony na lata, ta ironia to nie nabijanie sie z mlodych graczy, bo kiedys zaczna wygrywac, to ostrzezenie przed tym co juz mamy na najwyzszym szczeblu w naszym regionie.
Badacz