UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka Warmia Elblag, nie przyswajajcie sobie tego chorego terminu do naszego miasta jaki narzucili nam politycy ktorych wiedza historyczna czy geograficzna jest zupelnie przypadkowa tak jak ich stanowiska w sejmie. Jesli juz to predzej -Żuławy ale w sporcie to Nowy Dwor juz wczesniej zarezerwowal sobie ten region. Pozostaje jedynie Szuwary E- g, Modrzewina z E-g, Widukt na Zatorz E-g. , Ruina Basen E-g, Gruz Arena A8 E- g Muszla E-g, ,Mostowcy E- g, Kalbar E- g tych nazw jest o wielw wiecej to sa wlasciwie pomniki nieudolnosci rzadzacych naszym miastem ludzi, ale niestety tez nas samych, ktorzy z uporem maniaka wybieraja wciaz tych zlych nieodpowiedzialnych, kpiacych sobie z nas wodzow.
Badacz