UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kibice - No jasne, ze fajnie graja - taki łomot dostać, 10:0,to naprawde musieli fajnie grac, jeszcze jak by tak sobie wzięli ksiedza na menadzera rozwoj klubu maja zapewniony na lata, ta ironia to nie nabijanie sie z mlodych graczy, bo kiedys zaczna wygrywac, to ostrzezenie przed tym co juz mamy na najwyzszym szczeblu w naszym regionie.

Badacz

Anuluj