@Badacz - Jeszcze o tej Warmii Elbląg będzie głośno bo chłopaki na prawdę fajnie grająKibice
@Badacz - Jeszcze o tej Warmii Elbląg będzie głośno bo chłopaki na prawdę fajnie grają