UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Badacz - To młody klub, dopiero zaczyna i stąd taki wynik. Grali z zespołem o dwie klasy wyżej. Weź Olimpię i niech zagra z Legią, będzie wtedy wynik 20_0
Tex
@Badacz - To młody klub, dopiero zaczyna i stąd taki wynik. Grali z zespołem o dwie klasy wyżej. Weź Olimpię i niech zagra z Legią, będzie wtedy wynik 20_0
Tex