UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Badacz - To młody klub, dopiero zaczyna i stąd taki wynik. Grali z zespołem o dwie klasy wyżej. Weź Olimpię i niech zagra z Legią, będzie wtedy wynik 20_0

Tex

Anuluj