UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Armia zawodowa tak ale największym błędem było całkowite zlikwidowanie obowiązkowego poboru. Należało tylko skrócić okres służby do 12 miesięcy. Armia nie może być sposobem na łatwe znalezienie roboty z pakietem przywilejów bo to odpowiedzialna, zaszczytna służba i potrzebuje ludzi zaangażowanych.