UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zatrzasnąłeś się z wiedzą dawno temu w drewutni. Manią Cię wizją pracy a potem etatów nie ma. Dziękuję i won. Szkoła oficerska zdecydowanie tak. Pójście do wojska bo nie masz pracy i celu w życiu zdecydowanie odradzam.