UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zatrzasnąłeś się z wiedzą dawno temu w drewutni. Manią Cię wizją pracy a potem etatów nie ma. Dziękuję i won. Szkoła oficerska zdecydowanie tak. Pójście do wojska bo nie masz pracy i celu w życiu zdecydowanie odradzam.


Anuluj