UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Armia zawodowa tak ale największym błędem było całkowite zlikwidowanie obowiązkowego poboru. Należało tylko skrócić okres służby do 12 miesięcy. Armia nie może być sposobem na łatwe znalezienie roboty z pakietem przywilejów bo to odpowiedzialna, zaszczytna służba i potrzebuje ludzi zaangażowanych.