UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wolalbym zeby byly elementy nawiazujace do Polski, za 200 lat bedzie co wspominac a nie ciagle te prusy niemieckie sziszał to sziszał tamto niech go sobie zabieraja do siebie
wolalbym zeby byly elementy nawiazujace do Polski, za 200 lat bedzie co wspominac a nie ciagle te prusy niemieckie sziszał to sziszał tamto niech go sobie zabieraja do siebie