UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wolalbym zeby byly elementy nawiazujace do Polski, za 200 lat bedzie co wspominac a nie ciagle te prusy niemieckie sziszał to sziszał tamto niech go sobie zabieraja do siebie


Anuluj