UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

10 milionów na plac zabaw na Dolince mają, a na utrzymanie takiego miejsca brak pieniędzy? Pracownicy poszli na zwolnienie z powodu niedoinwestowania tej placówki!!!!!

to_ja_i _ona

Anuluj