UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
10 milionów na plac zabaw na Dolince mają, a na utrzymanie takiego miejsca brak pieniędzy? Pracownicy poszli na zwolnienie z powodu niedoinwestowania tej placówki!!!!!
to_ja_i _ona
10 milionów na plac zabaw na Dolince mają, a na utrzymanie takiego miejsca brak pieniędzy? Pracownicy poszli na zwolnienie z powodu niedoinwestowania tej placówki!!!!!
to_ja_i _ona