UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Choroba nadgoliwości jest straszna! Tłumy tam nie grożą, a w samotności pójść na grób bliskich-to pociecha. Co jeszcze nam wymyśli władza w kolejnych miesiącach?
Choroba nadgoliwości jest straszna! Tłumy tam nie grożą, a w samotności pójść na grób bliskich-to pociecha. Co jeszcze nam wymyśli władza w kolejnych miesiącach?