UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Choroba nadgoliwości jest straszna! Tłumy tam nie grożą, a w samotności pójść na grób bliskich-to pociecha. Co jeszcze nam wymyśli władza w kolejnych miesiącach?


Anuluj