UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To trzeba mieć na.. żebym nie mógł iść do syna 28letniego na grób. Nie minęło jeszcze dwa lata jak zmarł przy pomocy naszych lekarzy. Karajcie ile chcecie i tak do dzieciaka pójdę. Barbarzyńcy. Brakuje wam do pieniędzy więc bierzecie skąd się da, nawet za szmatę której nie będę miał na gębie. Pokażcie czy macie odpowiednie certyfikaty a nie paragon z kasy. W sklepach nie martwicie się że ktoś zachoruje.