Wybrany wątek opinii
Do Gościa co to napisał: "ten wirus to wielka lipa, straty jakie poniosa wszyscy sa ogromne I nie da sie juz dzis oszacowac. "Chory człowieku, o jakich stratach Ty mówisz??? Czyż życie tysięcy ludzi to też lipa !!!!! Co może być bardziej cenniejsze jak życie każdego obywatela??? Idź do diabła z Twoimi tezami !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Kazdy z nas umrze predzej czy później. Wole żyć i zlapac tego niegroznego wirusa, (szansa ze umre jest taka jakbym w totolotka wygrał s nawet mniejsza) niz wegetowac zamkniety w 4 scianach.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Prawda - Ziomus dobrze gadasz i tak się za krótko zyje żeby jeszcze wegetować. Ładna Pogoda się zrobila ide na grilla pozdrawiam tych co siedza w 4 scianach i sluchaja wiadomości 24/7
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Około 800 osób rocznie w Polsce umiera na grypę i powikłania pogrypowe. O tym jakoś nikt nie wspomina. Ciekawe dlaczego?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
"Ciekawe dlaczego?'Bo na grypę umierają młodsi, a tu strach postawionych szyszek po 75 roku życia na prominentnych stanowiskach jest.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0