Wybrany wątek opinii

Do Gościa co to napisał: "ten wirus to wielka lipa, straty jakie poniosa wszyscy sa ogromne I nie da sie juz dzis oszacowac. "Chory człowieku, o jakich stratach Ty mówisz??? Czyż życie tysięcy ludzi to też lipa !!!!! Co może być bardziej cenniejsze jak życie każdego obywatela??? Idź do diabła z Twoimi tezami !!!!!
(2020.04.07)
Kazdy z nas umrze predzej czy później. Wole żyć i zlapac tego niegroznego wirusa, (szansa ze umre jest taka jakbym w totolotka wygrał s nawet mniejsza) niz wegetowac zamkniety w 4 scianach.
Prawda (2020.04.07)
@Prawda - Ziomus dobrze gadasz i tak się za krótko zyje żeby jeszcze wegetować. Ładna Pogoda się zrobila ide na grilla pozdrawiam tych co siedza w 4 scianach i sluchaja wiadomości 24/7
;)))) (2020.04.07)
Około 800 osób rocznie w Polsce umiera na grypę i powikłania pogrypowe. O tym jakoś nikt nie wspomina. Ciekawe dlaczego?
(2020.04.08)
"Ciekawe dlaczego?'Bo na grypę umierają młodsi, a tu strach postawionych szyszek po 75 roku życia na prominentnych stanowiskach jest.
(2020.04.08)
Powrót do komentarzy