UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Około 800 osób rocznie w Polsce umiera na grypę i powikłania pogrypowe. O tym jakoś nikt nie wspomina. Ciekawe dlaczego?
Około 800 osób rocznie w Polsce umiera na grypę i powikłania pogrypowe. O tym jakoś nikt nie wspomina. Ciekawe dlaczego?