UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Prawda - Ziomus dobrze gadasz i tak się za krótko zyje żeby jeszcze wegetować. Ładna Pogoda się zrobila ide na grilla pozdrawiam tych co siedza w 4 scianach i sluchaja wiadomości 24/7

;))))

Anuluj