UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Ciekawe dlaczego?'Bo na grypę umierają młodsi, a tu strach postawionych szyszek po 75 roku życia na prominentnych stanowiskach jest.
"Ciekawe dlaczego?'Bo na grypę umierają młodsi, a tu strach postawionych szyszek po 75 roku życia na prominentnych stanowiskach jest.