UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Ciekawe dlaczego?'Bo na grypę umierają młodsi, a tu strach postawionych szyszek po 75 roku życia na prominentnych stanowiskach jest.


Anuluj