UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Gościa co to napisał: "ten wirus to wielka lipa, straty jakie poniosa wszyscy sa ogromne I nie da sie juz dzis oszacowac. "Chory człowieku, o jakich stratach Ty mówisz??? Czyż życie tysięcy ludzi to też lipa !!!!! Co może być bardziej cenniejsze jak życie każdego obywatela??? Idź do diabła z Twoimi tezami !!!!!