UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kazdy z nas umrze predzej czy później. Wole żyć i zlapac tego niegroznego wirusa, (szansa ze umre jest taka jakbym w totolotka wygrał s nawet mniejsza) niz wegetowac zamkniety w 4 scianach.
Prawda
Kazdy z nas umrze predzej czy później. Wole żyć i zlapac tego niegroznego wirusa, (szansa ze umre jest taka jakbym w totolotka wygrał s nawet mniejsza) niz wegetowac zamkniety w 4 scianach.
Prawda