UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro tu nie mieszkasz, nie masz wkładu w rozwój miasta to po co ta krytyka? Jeżeli chcesz coś zrobić dla Elbląga i mieć prawo się wypowiedzieć to zapraszamy może prezydent wysłucha.

księżyc

Anuluj