UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro tu nie mieszkasz, nie masz wkładu w rozwój miasta to po co ta krytyka? Jeżeli chcesz coś zrobić dla Elbląga i mieć prawo się wypowiedzieć to zapraszamy może prezydent wysłucha.
księżyc
Skoro tu nie mieszkasz, nie masz wkładu w rozwój miasta to po co ta krytyka? Jeżeli chcesz coś zrobić dla Elbląga i mieć prawo się wypowiedzieć to zapraszamy może prezydent wysłucha.
księżyc