UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nam też nie jest wesoło. Co prawda nie jestem związany sentymentalnie tak jak pan Rump, ale urodziłem się w Elblągu w 1962 i pamiętam z dzieciństwa całkiem inne miasto niż teraz. Rozumiem oczywiście różne względy i ten całą elbląską niemożność(finansową?), ale miasto w wielu swoich dzielnicach przypomina sowiecki Kaliningrad. Dlaczego taki biedniutki Grudziądz nie wyburza starych kamienic, a u nas zniknęły już całe ciągi ulic - Browarna d. Dzierżyńskiego, Robotnicza, Dąbka i inne.