UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw to chór cantata powinien zebrać na aparaty słuchowe i lekcje śpiewu bo z jednym i drugim kiepsko. "Idź pan wstydu oszczędź,,," naeet jak uzbieracie te pieniadze to tylko sie skompromitujecie. Co najwazniejsze brawo za poziom "intelektualny" autora komentarza ktory pod relacją z koncertu EOK wrzuca komentarz żebrajacy o kasę...
Zażenowany