UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląski chór Cantata ma okazję wystąpić na nowojorskiej scenie. Ta zaprosiła elblążan do udziału we wspólnym wykonaniu Requiem Wolfganga Amadeusza Mozarta. By skorzystać z tego wyróżnienia, chórzyści muszą zebrać pieniądze na ten wyjazd. Liczą na pomoc mieszkańców. 200 000 zł. Daliscie na WOSP teraz pora zbierac na wyjazd. To tylko 2zl od osoby.