UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląski chór Cantata ma okazję wystąpić na nowojorskiej scenie. Ta zaprosiła elblążan do udziału we wspólnym wykonaniu Requiem Wolfganga Amadeusza Mozarta. By skorzystać z tego wyróżnienia, chórzyści muszą zebrać pieniądze na ten wyjazd. Liczą na pomoc mieszkańców. 200 000 zł. Daliscie na WOSP teraz pora zbierac na wyjazd. To tylko 2zl od osoby.