UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najpierw to chór cantata powinien zebrać na aparaty słuchowe i lekcje śpiewu bo z jednym i drugim kiepsko. "Idź pan wstydu oszczędź,,," naeet jak uzbieracie te pieniadze to tylko sie skompromitujecie. Co najwazniejsze brawo za poziom "intelektualny" autora komentarza ktory pod relacją z koncertu EOK wrzuca komentarz żebrajacy o kasę...
Zażenowany