UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Masz rację, nie wolno w Polsce jeżdzić z kolcami. Ale też nie wiesz, jak te opony działają. Na twardej nawierzchni kolce chowają się w oponę. Sam na takich jeżdżę około pół roku. Starczają na 3 sezony. A wypadku tego kozaka w infiniti, to zgubiła go prędkość i głupota.

mm263