UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Solder - Zapominasz prawacka siermięgo intelektualna, że za wysłaniem polskich najemników po "irackie kontrakty" zagłosował prawie cały ówczesny sejm (hipokrytów i imperialnych sługusów od lewa do prawa), zaś następcy tamtej koalicji nie tylko nie wycofali okupantów i agresorów pod flagą biało-czerwoną z Iraku, ale przedłużali każdorazowo ich tam okupacyjną obecność, wysyłali kolejne "zmiany" i dodatkowo napadli jeszcze potem kilka innych krajów, z których Afganistan czy Libia są najbardziej znanymi przykładami łajdackiej a bandyckiej agresji przy polskim udziale.

RobertKoliński

Anuluj