UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan dowódca-pułkownik Piotr Pankowski mija się niestety z prawdą w cytowanych przez Redakcję stwierdzeniach - żołnierze elbląskiego batalionu (podobnie jak wszyscy inni biorący udział w nielegalnej, bandyckiej napaści na Irak) bynajmniej nie zginęli za "wolność naszą i waszą", ale oddali życie za interesy jankeskich korporacji naftowych i zbrojeniowych, biorąc udział w bezprawnej, nielegalnej z prawnomiędzynarodowego punktu widzenia, bandyckiej i haniebnej z czysto ludzkiego natomiast, agresji na suwerenne państwo, przeprowadzonej w dodatku pod łajdackimi, propagandowymi i zwyczajnie nieprawdziwymi powodami. Efektami tej napaści jest zanarchizowane państwo irackie, targane dziś wewnętrznym konfliktem i kolejnymi falami terroru, destabilizacja całego regionu Bliskiego Wschodu oraz ok. 1.5 mln cywilnych ofiar śmiertelnych w samym tylko Iraku, do czego niestety Polska przyłożyła swoją niechlubną w tym m. in. przypadku rękę.

RobertKoliński

Anuluj