UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Solder - Zapominasz prawacka siermięgo intelektualna, że za wysłaniem polskich najemników po "irackie kontrakty" zagłosował prawie cały ówczesny sejm (hipokrytów i imperialnych sługusów od lewa do prawa), zaś następcy tamtej koalicji nie tylko nie wycofali okupantów i agresorów pod flagą biało-czerwoną z Iraku, ale przedłużali każdorazowo ich tam okupacyjną obecność, wysyłali kolejne "zmiany" i dodatkowo napadli jeszcze potem kilka innych krajów, z których Afganistan czy Libia są najbardziej znanymi przykładami łajdackiej a bandyckiej agresji przy polskim udziale.
RobertKoliński