Wybrany wątek opinii

I to właśnie takie komentarze, niestety prawdziwe, powinna sobie nasza władza brać do serca, bo one pokazują jaki potencjał i ludzkie chęci są w Elblągu marnowane z powodu anachronicznej i małomiasteczkowej mentalności naszych rządców. Mam nadzieję, że Pan jeszcze nie zrezygnował całkiem z chęci zmiany Elbląga na lepsze, nic nie trwa bowiem wiecznie, nawet najdłuższy okres smuty (ratuszowej;) kiedyś się przecież kończy;
RobertKoliński (2019.08.09)
Dziękuję Panie Robercie. W kwestiach związanych z wykorzystaniem potencjału wodnego miasta, pomogę albo doradzę nawet wtedy, gdybym miał to uczynić jako mieszkaniec innego kraju, nie tylko miasta. Temat te są moim hobby, a przysłowiowe serce bolało i boli, jak odkryty basen stoi odłogiem. Pozdrawiam.
(2019.08.09)
Pięknie dziękuję, będę miał na uwadze, jak tylko okoliczności się na lepsze nieco zmienią - również pozdrawiam:)
RobertKoliński (2019.08.09)
Powrót do komentarzy