UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I to właśnie takie komentarze, niestety prawdziwe, powinna sobie nasza władza brać do serca, bo one pokazują jaki potencjał i ludzkie chęci są w Elblągu marnowane z powodu anachronicznej i małomiasteczkowej mentalności naszych rządców. Mam nadzieję, że Pan jeszcze nie zrezygnował całkiem z chęci zmiany Elbląga na lepsze, nic nie trwa bowiem wiecznie, nawet najdłuższy okres smuty (ratuszowej;) kiedyś się przecież kończy;

RobertKoliński