UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pięknie dziękuję, będę miał na uwadze, jak tylko okoliczności się na lepsze nieco zmienią - również pozdrawiam:)
RobertKoliński
Pięknie dziękuję, będę miał na uwadze, jak tylko okoliczności się na lepsze nieco zmienią - również pozdrawiam:)
RobertKoliński