UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziękuję Panie Robercie. W kwestiach związanych z wykorzystaniem potencjału wodnego miasta, pomogę albo doradzę nawet wtedy, gdybym miał to uczynić jako mieszkaniec innego kraju, nie tylko miasta. Temat te są moim hobby, a przysłowiowe serce bolało i boli, jak odkryty basen stoi odłogiem. Pozdrawiam.