UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękuję Panie Robercie. W kwestiach związanych z wykorzystaniem potencjału wodnego miasta, pomogę albo doradzę nawet wtedy, gdybym miał to uczynić jako mieszkaniec innego kraju, nie tylko miasta. Temat te są moim hobby, a przysłowiowe serce bolało i boli, jak odkryty basen stoi odłogiem. Pozdrawiam.


Anuluj