UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@bynio199 - W tym momencie odnosząc się do artykułu zwrócę uwagę na totalne poczucie bezkarności oraz bezczelności tego tam na zdjęciu. Skąd tyle odwagi u tego głupka? Jak myślisz? Czyżby było przyczyną, że zostanie złapany i ukarany? Chyba nie, jak sądzisz?